Chci koupit nemovitost

Pomohu vám najít a koupit přesně takovou nemovitost, jaká bude vyhovovat vašemu bydlení nebo podnikání.

Koupě vhodné nemovitosti není jednoduchá věc, navíc aktuálně v záplavě nabídek na realitním trhu je často složité jen se v nich zorientovat. Rolí makléřů je především pomoci zacílit ty správné nemovitosti, vyjednat nejvýhodnější cenové podmínky, zajistit kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a postarat se i o bezpečný, rychlý a bezproblémový proces.

Odpadne vám spousta starostí a času s hledáním, právnickými úkony i možným podvodným jednáním.

Máte na výběr ze 2 základních variant možné spolupráce:

  1. Vložení vaší poptávky – obyčejné zadání poptávky a následné čekání, až vhodnou nemovitost nabereme do naší nabídky. Vyplňte formulář níže.
  2. Aktivní najmutí makléře – po letech na trhu s nemovitosti, kdy měl dominantní postavení prodávající, se trh opět přetočil do výhodnější pozice pro kupující a proto se vrací na světlo opět služba Najmutí si realitního makléře za účelem vyhledání vhodné nemovitosti. Výhody a podmínky spolupráce níže.

 

Aktivní vyhledávání nemovitosti

V západních zemích je dnes zcela běžné, že při nemovitostní transakci jsou vždy oba dva klienti zastoupeni zprostředkovatelem. Ani u nás již není úplně neobvyklé, pokud si zájemce o koupi najme profesionála. Primárně je služba určena klientům, kteří nemají buď čas, chuť či potřebné znalosti k nákupu nemovitosti a rádi by se svěřili do rukou odborníka. Z principu se jedná vždy o exkluzivní vztah a služba není určena klientům, kteří si chtějí záležitost řešit případně také sami.  Dnes je spoustu nabídek ke koupi a kupující mají z čeho vybírat, což samozřejmě přináší i svá úskalí. Je to náročné na čas, umění vyjednávat a vhodné jsou i místní znalosti. Z tohoto důvodu se po dlouhé odmlce opět vrací do kurzu nabídka služby pro kupující.

 

Hlavní výhody spolupráce:

  • K dispozici máte veškeré know- how, cenové mapy a zkušenosti makléře, který pracuje nepřetržitě od roku 2007 v Děčíně a okolí včetně totální znalosti lokality
  • Úspora času – nabídka je dnes opravdu široká a jen procházet vytipované nemovitosti zabere spoustu času, první prohlídky vytipovaných nemovitostí většinou absolvuji sám a klientům zasílám další fotky, případně videa z nemovitostí. Klient většinou absolvuje jednu finální prohlídku před podpisem rezervační smlouvy.
  • Lepší pozice při vyjednávání – vždy je lepší mít na určitá rozhodnutí více času a nejednat napřímo, v rámci vyjednávání jsou vydávána i má doporučují stanoviska, rozhodnutí je vždy na klientovi
  • Advokát a zkušenosti na Vaší straně – pokud dojde k nákupu nemovitosti od jiného zprostředkovatele, obvykle má již prodávající dohodnuto s RK řešení celé transakce a advokáta, připravující smlouvu. Dnes je již ze zákona v rezervačních smlouvách téměř vždy uvedeno, že realitní kancelář hájí zájem svého klienta, tudíž prodávajícího. Obsah kupní smlouvy nemusí být nutně vyvážený a může být výhodnější pro druhou stranu. Proto je výhodné mít připraveného advokáta, hájícího pouze Váš zájem.
  • Nespornou výhodou je také fakt, že pro zasmluvněné klienty mohu bez omezení pracovat a nabízet jim tak i nemovitosti, které nejsou ještě v žádné realitní kanceláři a samoprodejci si je v úvodu pokouší prodat sami. Většina makléřů se k novým nabídkám snaží nejprve k prodávajícím dostat, získat od nich souhlas s prodejem, vložit do nabídky a teprve následně nabízet klientům. S uzavřenou smlouvou na koupi tímto celý proces odpadá a můžete být tak často první, kdo se reálně dostane k možnosti koupi nemovitosti, která se teprve začala prodávat.
  • V případě, že nákup probíhá u jiného zprostředkovatele, který se budu ochotný podělit o část své provize (děje se výjimečně), poskytnutá částka se odečítá od sjednané provize. Provize je stanovena ve výši 3% + DPH (minimálně 50.000,- Kč + DPH), což je fixní částka vycházející  z konečné nákupní ceny + provize ve výši 20% z vyjednané slevy oproti původní nabídce.

Smlouva je uzavírána na dobu určitou, v první fázi na zkoušku na 3 měsíce. Provize se hradí pouze v případě realizace, tedy nákupu nemovitosti a obvykle je připočtena ke kupní ceně.

 

V případě zájmu o tuto službu dopište do poptávkového formuláře, že máte zájem právě o tuto službu, brzy vás budu kontaktovat.

Chci koupit nemovitost

Typ nemovitosti
Zvolte prosím nejdříve nějakou možnost.
Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Upozorňujeme, že všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy Policy a Terms of Service společnosti Google.

Nemovitosti

Prohlédněte si nabídku nemovitostí

Exkluzivně

Prodej pozemku 1015 m², Markvartice

Markvartice
990000
Exkluzivně

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 67 m², Děčín

ulice Na Pěšině, Děčín – část obce Děčín IX-Bynov
2390000

Prodej domu 230 m², Děčín

ulice Hviezdoslavova, Děčín – část obce Děčín VII-Chrochvice

3500000

Prodej domu 240 m², Děčín

ulice Slovanská, Děčín – část obce Děčín VI-Letná

7250000

Prodej domu 150 m², Jílové

ulice Kmochova, Jílové – část obce Martiněves

3250000

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 67 m², Děčín

ulice Na Pěšině, Děčín – část obce Děčín IX-Bynov

2390000