Chci být doporučitelem

Když ne pravou, tak minimálně neméně důležitou levou rukou makléře jsou jeho doporučitelé. Doporučitelem se může stát skutečně každý.

Od „pasivních“ doporučitelů, kterými jsou často mí spokojení klienti, kteří čas od času náhodně doporučí mojí službu svým známým, kteří aktuálně nemovitost prodávají a přijde na toto téma řeč. Dále pak často profese podobného ražení, kde se člověk velmi často pohybuje mezi lidmi, tj. pojišťovnictví, finanční produkty, obchodní zástupci, maséři, fyzioterapeuti, kadeřnici, hospodští … atd.

Tím to ale nekončí, dále jsou ideálními doporučiteli také lidé, kteří se často pohybují mezi lidmi, všeobecně lidi mají rádi a lidé mají rádi je. Zároveň také mají velký přehled o tom, co se kde v okolí jak se říká šustne. Nebo také jen lidé, kteří se rádi vybavují na sociálních sítích a mohou se opět při této příležitosti dostat k zajímavým informacím, pokud se správně zeptají.

Odměny za doporučení jsou velmi zajímavé a pohybují se v rozmezí od 3-10tis za jednu doporučenou nemovitost k prodeji.

Se zájemci o aktivní doporučování mých služeb absolvuji nejprve krátkou schůzku, kde vysvětlím přínos mé práce a nastavíme si vzájemně pravidla naší spolupráce. S dlouhodobými partnery si nastavuji progresivní odměňování, jinými slovy, čím více toho doporučí, tím je odměna lepší a lepší.

Těším se na setkání možná právě s vámi. V případě zájmu vyplňte prosím formulář níže. Brzy se s Vámi spojím.

Chci být doporučitelem

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Upozorňujeme, že všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy Policy a Terms of Service společnosti Google.