Aukce nemovitostí

Realitní aukce nemovitosti je moderní a netradiční způsob prodeje, který maximalizuje prodejní cenu nemovitostí na trhu  v daném čase  a využívá potenciál klasického aukčního prodeje.

Tedy pokud je více zájemců o danou nemovitost, v otevřeném transparentním prostředí, kde makléř nezná jednotlivé podávané nabídky do uzavření aukčního okna, mohou zájemci o koupi podávat své jednotlivé nabídky na koupi, které jsou následně odprezentovány majiteli nemovitosti s doporučením výběru vhodného zájemce. Konečné rozhodnutí je na majiteli samotném, naše služba zajistí to nejdůležitější a tedy propagaci nabídky a sběr potenciálních nabídek na koupi.

Jde o jeden z nejpoužívanějších a nejprogresivnějších prodejních nástrojů na realitním trhu v době skokového růstu. Své místo si však nalezne i na aktuálním klesajícím trhu, neboť vždy, když je zveřejněna nabídka, tak i dnes může přilákat více zájemců. Prodáte byt či dům rychle a zcela transparentně. Navíc velmi atraktivní formou a s více než uspokojivým výsledkem. Zcela bezpečně a bez rizika.

Půdorys a 3D náhled

Prodej nemovitosti

Právní servis

Matterport

Videoprohlídka

Cenová analýza

Home staging

Sociální sítě

Reference

Zpětná vazba od klientů mi dělá radost. Potěší mě, pokud mi také zanecháte svůj názor týkající se naší spolupráce.

Reference Google Business

Reference RE/MAX