Aukce nemovitostí

Realitní aukce nemovitosti je moderní a netradiční způsob prodeje, který maximalizuje prodejní cenu nemovitostí na trhu  v daném čase  a využívá potenciál klasického aukčního prodeje.

Tedy pokud je více zájemců o danou nemovitost, v otevřeném transparentním prostředí, kde makléř nezná jednotlivé podávané nabídky do uzavření aukčního okna, mohou zájemci o koupi podávat své jednotlivé nabídky na koupi, které jsou následně odprezentovány majiteli nemovitosti s doporučením výběru vhodného zájemce. Konečné rozhodnutí je na majiteli samotném, naše služba zajistí to nejdůležitější a tedy propagaci nabídky a sběr potenciálních nabídek na koupi.

Jde o jeden z nejpoužívanějších a nejprogresivnějších prodejních nástrojů na realitním trhu v době skokového růstu. Své místo si však nalezne i na aktuálním klesajícím trhu, neboť vždy, když je zveřejněna nabídka, tak i dnes může přilákat více zájemců. Prodáte byt či dům rychle a zcela transparentně. Navíc velmi atraktivní formou a s více než uspokojivým výsledkem. Zcela bezpečně a bez rizika.

Půdorys a 3D náhled

Sociální sítě

Poradenství

Open house

Cenová analýza

Videoprohlídka

Home staging

Spolupráce v síti RE/MAX

Reference

Zpětná vazba od klientů mi dělá radost. Potěší mě, pokud mi také zanecháte svůj názor týkající se naší spolupráce.

Reference Google Business

Reference RE/MAX